Single post

Gry przeglądarkowe warte uwagi

Dzisiaj świat gier komputerowych wygląda zupełni zupełnie inaczej niż jeszcze wiele lat wstecz. Dzisiaj niemal w całości zanika dystrybucja gier na tradycyjnych nośnikach danych jak płyty CD/DVD czy dyskietki komputerowe, a wszystko opiera się na zakupach w Internecie i takiej samej dystrybucji produktów – omal wszystkie gry możemy legalnie (za odpowiednią opłatą) pobrać z serwerów producentów i dostawców. Polecam jednak zwrócić uwagę na to, że coraz często wykorzystujemy do rozrywki gry przeglądarkowe. Co powinieneś o nich mieć świadomość tego i czy mogą nam one zaproponować rozrywkę na długie godziny? Czy należy je traktować tylko jako przerywnik chociażby w pracy?

Świat gier!
Dotychczasowe gry przez przeglądarke to sposobność znalezienia nie tylko chwilowej rozrywki przy tytułach bazujących na technice Flash, ale również rozbudowane gry mmorpg, które umieją wciągnąć na długie godziny – co prawda nie oferują one trójwymiarowej i nafaszerowanej efektami grafiki, to jednakże poprzez rozbudowaną fabułę zapewniają wejście do nowego świata (sprawdź: gry mmo). Nie ruszając się sprzed komputera możemy zostać wielkim wojownikiem, magiem, czy uczestniczyć w zemście sycylijskiej mafii. Jedynie od nas samych zależy to, któremu tytułowi poświęcimy własną uwagę i w którą z dostępnych pozycji zdecydujemy się zagrać.

Ile to kosztuje?
Spora większość gier przez przeglądarkę dostępna jest za free – płatne są zazwyczaj dodatkowe opcje ułatwiające rozgrywkę, jednakże ich wykupienie nie jest podstawą działania w świecie danej pozycji (więcej: gry przeglądarkowe). Na początku należy w każdej sytuacji poznać świat i jego mechanikę, a dopiero później myśleć o bonusach z tytułu płatnych elementów.

Polecam zobaczyć: gry na przeglądarke.

theme by teslathemes