Single post

Jaki pomysł na sylwestra

Huczne świętowanie Nowego Roku to tradycja upowszechniona na całym świecie. Lampka szampana, fajerwerki, impreza w gronie znajomych to najczęstsze wyznaczniki tego wyjątkowego wieczoru. Tym, którym sylwester 2015 marzy się w nieco bardziej egzotycznej odsłonie, podpowiadamy jak spędzić ten czas, aby okazał się w rzeczywistości niezapomnianym!

Super pomysłem może okazać się tematyczna zabawa sylwestrowa. Wystarczy wybrać motyw przewodni, zaprosić rodzinę i przyjaciół do zaangażowania się w przygotowania strojów, posiłków i rekwizytów, a potem cieszyć się nietuzinkową oprawą. Impreza w klimacie retro, bal znanych par filmowych, indiański Nowy Rok – pomysły ogranicza tylko wyobraźnia, a inspiracji szukać można na stronach i forach internetowych. Zapewniamy, że kiedy kobiety i mężczyźni uczestnicy „wczują się” w nastrój, niezaproszeni i malkontenci z zazdrością patrzeć będą na pamiątkowe ilustracje i filmy z tego niezwykłego wydarzenia.

Nie preferujesz zbytnio napracować się przy przygotowaniach? Skorzystaj z imprez zorganizowanych! Oferty sylwestrowe 2015 już ukazują się w biurach podróży i na serwisach eventowych. Kto powiedział, że powinnaś spędzić go w towarzystwie chłodu i śniegu? Możliwe, że polecam wybrać się do ciepłych krajów, żeby pokaz sztucznych ogni obserwować z piaszczystej plaży. Dużym powodzeniem cieszą się także wycieczki do najlepiej egzotycznych zakątków państwie. Malownicze Bornego, orientalna Japonia, a ma możliwość niedostępna Alaska? O ile jedynie dysponujesz odpowiednimi środkami, możesz w tym roku prawdziwie zaszaleć!

Więcej: oferty sylwestrowe.

theme by teslathemes